ا


برگزاری کارگاه آشنایی با فناوری نانو

کارگاه آشنایی با فناوری نانو با همکاری انجمن نانوتکنولوژی دانشگاه جهرم و واحد علمی بسیج دانشجویی شهید ابراهیم هادی در دانشگاه جهرم برگزار خواهد شد. جهت اطلاعات بیشتر با شماره واتس اپ 09199358853 و یا شماره تماس 09164405676 تماس حاصل فرمائید.

برگزاری سومین همایش ملی فناوری نانو در جهرم

سومین همایش علوم و فناوری نانو، آموزش و کاربرد در جهرم در تاریخ 24 و 25 اردیبهشت ماه 1394 برگزار شد

برگزاری کارگاه آمادگی برای مسابقه ملی نانو

.سرفصل های کارگاه: مفاهیم پایه علوم و فناوری نانو، نانوساختارها، روش های سنتز نانوساختارها، روش های شناسایی نانو ساختارها، کاربرد فناوری نانو در علوم مختلف، تجاری سازی فناوری نانو، بررسی نمونه سوالات مسابقه ملی نانو.

شرایط ثبت نام: این کارگاه در دو بخش عمومی و تخصصی برگزار می گردد. مدت زمان کارگاه12 ساعت است. بخش عمومی دوره که موضوع آن آشنایی با فناوری نانو است رایگان می باشد، مدت زمان بخش عمومی 3 ساعت است. بخش تخصصی که شامل سر فصل های مسابقه ملی نانو است 9 ساعت است . متقاضیان شرکت در دوره تخصصی بایستی در دوره عمومی شرکت کنند و هم چنین در مسابقه ملی فناوری نانو ثبت نام کرده باشند. جهت ثبت نام با ما تماس بگیرید.

ثبت نام مسابقه و المپیاد نانو با تخفیف ویژه در آموزشگاه علامه جهرم

جهت ثبت نام می توانید به آموزشگاه علامه واقع در بلوار معلم مراجعه کرده و یا با شماره 54221651 تماس حاصل بفرمائید.

سمینار آشنایی با فناوری نانو با همکاری دانشگاه جهرم برگزار شد

این دوره در تاریخ 19 آذرماه ماه 1393 در تالار احسان شهرستان جهرم برگزار شد همچنین نمایشگاه محصولات نانو در کنار این دوره برگزار گردید

برگزاری سمینار آشنایی با فناوری نانو در دانشگاه پیام نور جهرم

این دوره که با همکاری دانشگاه و نهاد ترویجی فناوری نانو تیگران در روز سه شنبه 9اردیبهشت ماه 1393 در محل دانشگاه پیام نور جهرم برگزاری شد. مدرس این دوره دکترمحمدی اسلامی و مهندس صحرائیان بودند.

برگزاری سمینار دانش آموزی آشنایی با فناوری نانو در پژوهش سرای دانش آموزی دکتر برنا

در این دوره که با تدریس مهندس کامجو در پژهش سرای دکتر برنا برگزاری شد، دانش آموزان با مفاهبم اولیه فناوری نانو و هم چنین المپیاد نانو آشنا شدند. در پایان این دوره شرکت کنندگان از نمایشگاه محصولات نانو در پژوهش سرا برپا شده بود بازدید کردند


www.salamnano.ir